Почетни состави: Солскјер тргнува со Марсијал, Лингард и Рашфорд (ФОТО)

во категоријата Спорт

СТАРТНИТЕ СОСТАВИ НА „ОЛД ТРАФОРД“

Се е подготвено за старт на осминафиналните пресметки во Лигата на шампионите. Пред стартот на дуелите, ова се најавените официјални стартни тимови.

објавено: 12 февруари 2019 – 19:59

Извор: https://sportmedia.mk/