Опасност од пукнато и искривено суво дрво во паркот „Жена – борец“ во центарот на Скопје

1 min read
Претходно

Уште десетици ученички отруени во две ирански провинции

Следно

Денеска е Меѓународен ден на жената: Масовни протести се одржуваат низ светот

Latest from Blog