Објавени термините за рекреативно лизгање на лизгалиштето во „Борис Трајковски“

1 min read

Лизгалиштето при Спортскиот центар Борис Трајковски е одлична идеја за зимска забава за најмладите, но и повозрасните. 

Од Спортскиот центар ги објавија термините за рекреативно лизгање до крајот на следната работа недела. 

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Извлечена жрепката за клупското СП во фудбал

Следно

Признавањето на Косово и членството во ОН се „црвените линии“ кои Белград нема да ги премине, му рекол Вучиќ на Шоле

Latest from Blog