Обид за обљуба на малолетничка во Кисела Вода

1 min read

Вчера во 03.48 часот наутро во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека околу 02.00 часот на подрачје на Кисела Вода едно лице се обидело да изврши обљуба врз малолетничка од Скопје, однодно ја допирало по телото, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Кулеба го брани барањето за касетни бомби, Столтенберг против

Следно

Ливерпул лоша вест по триумфот над Њукасл

Latest from Blog