Новата девојка на Верати го збудале Инстаграм (ФОТО)

во категоријата Спорт

Новата девојка на играчот од средниот ред на ПСЖ, Марко Верати, Џесика Аиди, ги вжешти социјалните мрежи.

Моделот постави неколку нејзини најнови слики направени во Њујорк, по што предивика лавина коментари и прегледи на нејзиниот Инстаграм профил. Ние само е кажеме, има и зошто е тоа така!

Извор: https://sportmedia.mk/