„Никна“ дивоградба на „Пластичарска“, МВР не ѝ асистира на Општина Центар да ја урнат

1 min read
Претходно

Анкета: По железничката несреќа во Грција намалена разликата меѓу Нова демократија и СИРИЗА

Следно

Видео: Кристијано Роналдо полуде – Од трибините ечеше „Меси, Меси“…

Latest from Blog