Малолетничка касната од куче на кеј

1 min read
Претходно

Самитот на ЕУ започна со едноминутно молчење за жртвите од земјотресот во Туркије и Сирија

Следно

(ВИДЕО) Потресен разговор на осумгодишната Зубејда со нејзините спасувачи

Latest from Blog