Крвава тепачка во затворот Идризово, меѓу насилниците биле и осудени за „Диво Насеље“

1 min read
Претходно

Фајзер инвестираше 43 милијарди долари во борбата против ракот

Следно

Кремљ: Нашите цели во Украина можеме да ги постигнеме само по воен пат

Latest from Blog