Исчезна уште еден скопјанец

1 min read

Семејството од вчера го бара Косто Граоркоски, кој го напуштил домот 17.30 часот.

Исчезнат е во реонот на Долно Нерези, Карпош 4, Влае и Тафталиџе. Облечен е во зеленкаста јакна како на сликата. Ве молиме, доколку го забележите јавете се на следните броеви: 070 357 486, 071 264 348, 071 294 966, 070 891 278, се вели во апелот од семејството. 

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Поради одрон кај обиколницата над Битола, сообраќајот пренасочен низ центарот

Следно

Санкции за 100 возачи, седуммина немале ниту возачка дозвола

Latest from Blog