Инцидент во центарот на Скопје: 18-годишник истепан од неколку лица

1 min read
Претходно

Прилепчанец нападнат од роднина со тврд предмет

Следно

Казахстан го укинува неограничниот престој за руските државјани и воведува визни контроли 

Latest from Blog