Земјотрес стресе дел од Македонија

1 min read
Претходно

Пронајден е мртов научникот кој ја развивал вакцината „Спутник“

Следно

Габер-Дамјановска: Да сум на местото на синот на Талат Џафери, би се потрудила да покажам дека работам професионално

Latest from Blog

Соопштение за јавност 30.3.2023

На денешната прес конференција во Градот Скопје, градоначалничката Данела Арсовска ги презентираше предложените точки кои се