Да беше ученик ќе беше „седи единица“: Ја почнуваме годината со „махерски“ паркирања во Скопје!

1 min read
Претходно

Внимателно во овој дел од Скопје: Билбордот може да падне секој момент врз некој!

Следно

Денеска ќе биде погребан поранешниот папа Бенедикт Шеснаесетти

Latest from Blog

Мицкоски на средба со кинескиот амбасадор: Негирањето на идентитетот и самобитноста на украинскиот народ од руска страна, наликува на бугарското негирање на посебноста и самобитноста на македонскиот јазик

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска заедно со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски и меѓународниот секретар