Видео: Паркот „Ибни Пајко“ се користи како паркинг

1 min read
Претходно

Туркије: Норвешкиот амбасадор повикан во Министерството за надворешни работи

Следно

Силен ветер и снег предизвикаа хаос на патиштата во Баварија

Latest from Blog