Видео: Акција за чистење и уредување на зеленилото во Сарај

1 min read
Претходно

ВМРО-ДПМНЕ: Ковачевски и СДС во паника прво удрија по медиумите, а сега вршат притисок на своите сопартијци кои им се противат на погубните политики

Следно

ВИДЕО: Барселона со три хеликоптери пристигна на осминафиналниот натпревар во Купот на Шпанија

Latest from Blog