Претходно

Под мотото ,,Чиста околина – зелена иднина”, Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ денеска одржа еколошка акција за пошумување на локации низ цела Македонија

Следно

Вучиќ: „Независноста на Косово нема да ја признаеме ниту де факто ниту де јуре“

Latest from Blog