Претходно

Мицкоски: МВР се однесува аматерски, директори на скопски училишта добиле насоки од МВР да ја игнорираат електронската пошта, Пендаровски молчи и тактизира, а во МОН има епска неспособност

Следно

Захарова демантира дека Лавров и Блинкен разговарале за размена на затвореници

Latest from Blog