Претходно

Франција: Ѓубрето натрупано во Париз поради штрајк го загрозува здравјето на луѓето

Следно

Вучиќ пред состанокот со Лајчак: Ќе зборуваме за тоа што можеме да направиме, а не за што можеме да сонуваме

Latest from Blog